Komunikaty

Zaproszenie na Obchody Wydarzeń Sierpniowych

Zaproszenie na Obchody 37. Rocznicy Gorzowskich Wydarzeń Sierpniowych.
czytaj dalej

Komenda Powiatowa Policji w Żaganiu zaprasza do udziału w debacie społecznej

Komenda Powiatowa Policji w Żaganiu zaprasza do udziału w debacie społecznej mieszkańców Szprotawy oraz wszystkich zainteresowanych.
 
 
 
czytaj dalej

Setna rocznica I powstania śląskiego

Burmistrz Szprotawy zachęca do podejmowania inicjatyw mających na celu upamiętnienie wydarzeń 1-go powstania śląskiego.
czytaj dalej

Wojsko Informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 12 do 18 sierpnia 2019 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu:
czytaj dalej

Komunikat

W związku z uczestniczeniem Burmistrza Szprotawy w pogrzebie, 2 sierpnia br.,od 13:30 do 15:30, dyżur dla mieszkańców pełnić będzie Naczelnik Wydziału Gospodarki i Rozwoju Maciej Boryna.
 
 
czytaj dalej

Wojsko Informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 05 do 11 sierpnia 2019 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu:
czytaj dalej

Uwaga Rolnicy!

Burmistrz Szprotawy informuje, że składanie wniosków o zwrot podatku akcyzowego odbywać się będzie w terminie od 1 do 31 sierpnia 2019 r.
czytaj dalej

Dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żaganiu informuje, że w okresie naboru wniosków w 2019 r., w ramach Modułu I pilotażowego programu „Aktywny Samorząd” Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych daje możliwość ubiegania się o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym - Obszar C Zadanie 1 „Aktywny Samorząd”.
czytaj dalej

Branżowy katalog podmiotów ekonomii społecznej z województwa lubuskiego już dostępny!

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze prezentuje długo wyczekiwaną publikację pn. LUBUSKA EKONOMIA SPOŁECZNA. Branżowy katalog podmiotów ekonomii społecznej.
czytaj dalej

Ogłoszenie

Burmistrz Szprotawy ogłasza II przetarg ofertowy nieograniczony na sprzedaż samochodu specjalnego- sanitarnego marki Peugeot Boxer 2.2 HDI.
 
czytaj dalej

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON